Informace o nás

Tenisový oddíl Nýřany je členem Tělovýchovné jednoty TJ Dioss Nýřany z.s. Tenis má v našem městě dlouhodobou historii. Staňte se našimi členy i Vy. Pod záštitou TJ fungujeme jako samostatný oddíl tenisu již od roku 1980.

Aktuálně náš tenisový klub v Nýřanech čítá kolem 40-ti členů a zahrnuje všechny věkové kategorie, od minitenistů přes žáky až po seniory. Od roku 2016 jsme rozšířili původní tenisový kurz pro děti o tréninkovou přípravu  pro výkonnostní tenis, a to ve spolupráci s Rosol Ten nis Academy (působí na Lokomotivě Plzeň a dalších městech Středočeského kraje). Tato organizace nám zajišťuje, jak školené trenéry,  tak i metodické vedení celé sekce mládeže. V letošním roce jsme se tak mohli účastnit soutěží nejnižších věkových  kategorií. Do areálu nýřanských kurtů  se vrací i celorepublikové turnaje a soustředění. Mladí svěřenci se u nás naučí nejen základům tenisu, ale seznámí se i s jeho pravidly. Pozornost je věnována rovněž psychické přípravě mladých svěřenců, a to formou vhodné motivace a podpory, která je v podmínkách dnešního sportu  důležitá.  Možnost je přihlásit dítě od 4 let (do 3,5 let se nedoporučuje u dětí držet raketu a stačí tak pohybové kroužky). Pro bližší informace nám napište (adjunktvit@seznam.cz nebo na ladaraska @atlas.cz). Pro zájemce připravíme individuální tréninkový program.

V současnosti z řad dospělých náš klub reprezentuje tým tenistů v soutěži "Davis Cup neregistrovaných".  Z řad dětí v soutěži smíšených družstev v kategorii minitenis a babytenis.

Kurty jsou pečlivě udržovány a jsou otevřeny i veřejnosti. Rezervaci pro členy oddílu lze provést online v  rezervačním systém u. Příjemné aktivní odpoledne již s námi na tenisových kurtech v Nýřanech prožilo mnoho spokojených sportovců a nadšenců. Někteří z nich u tenisu zůstali a potkáváme se pravidelně na kurtech. Přijďte se podívat, jak tenisové kurty v Nýřanech žijí.

 

Chcete se stát členem našeho oddílu nebo si jen tak přijít zahrát na tenisové kurty v Nýřanech? Kontaktujte nás pro bližší informace.

 

 

Tenisový oddíl Nýřany je členem Tělovýchovné jednoty TJ Dioss Nýřany z.s. Tenis má v našem městě dlouhodobou historii. Staňte se našimi členy i Vy. Pod záštitou TJ fungujeme jako samostatný oddíl tenisu již od roku 1980.

Aktuálně náš tenisový klub v Nýřanech čítá kolem 40-ti členů a zahrnuje všechny věkové kategorie, od minitenistů přes žáky až po seniory. Od roku 2016 jsme rozšířili původní tenisový kurz pro děti o tréninkovou přípravu  pro výkonnostní tenis, a to  ve spolupráci s Rosol Tennis Academy (působí na Loko Plzeň a dalších městech Středočeského kraje). Tato organizace nám zajišťuje, jak školené trenéry,  tak i metodické vedení celé sekce mládeže. V letošním roce jsme se tak mohli účastnit soutěží nejnižších věkových  kategorií. Do areálu nýřanských kurtů  se vrací i celorepublikové turnaje a soustředění. Mladí svěřenci se u nás naučí nejen základům tenisu, ale seznámí se i s jeho pravidly. Pozornost je věnována rovněž psychické přípravě mladých svěřenců, a to formou vhodné motivace a podpory, která je v podmínkách dnešního sportu  důležitá.  Možnost je přihlásit dítě od 4 let (do 3,5 let se nedoporučuje u dětí držet raketu a stačí tak pohybové kroužky). Pro bližší informace nám napište (adjunktvit@seznam.cz nebo na ladaraska@atlas.cz). Pro zájemce připravíme individuální tréninkový program.

Kurty jsou pečlivě udržovány a  jsou  otevřeny i veřejnosti.  Rezervaci lze provést online v rezervačním systému. Příjemné aktivní odpoledne již s námi na tenisových kurtech v Nýřanech prožilo mnoho spokojených sportovců a nadšenců. Někteří z nich u tenisu zůstali a potkáváme se pravidelně na kurtech. Přijďte se podívat, jak tenisové kurty v Nýřanech žijí.