REZERVAČNÍ SYSTÉM

Od roku 2013 jsme pro vás připravili on-line rezervační systém.

Rezervace mohou provádět pouze registrovaní členové TK Nýřany, ti jsou oprávněni rezervovat kurty dle svých potřeb s jistými omezeními. Ostatní mohou jen nahlížet a po domluvě s odpovědnou osobou si sjednat rezervaci jejím prostřednictvím (viz níže).

Pro rezervaci tenisových kurtů on-line je potřeba:

  • pro registrované členy: 

- po zaplacení členského příspěvku dostane každý své přístupové údaje do rezervačního systému

 (((pro  ()dfj(povinnými údaji k založení přístupových údajů jsou: e-mail, telefon, celé jméno)

- vzhledem k tomu, že rezervační systém omezuje maximální celkový počet rezervací, jsou rezervace omezeny následujícím způsobem: každý z uživatelů po přihlášení má nárok na 1 rezervaci v aktuálním týdnu. Není dovoleno rezervovat tenisové kurty více než 1 týden dopředu. Po uplynutí zadané rezervace je možno zadat rezervaci další.

- aplikace je dostupná i přrostřednictvím mobilních telefonů, není nutné provádět rezervace déle dopředu. Pro uživatele bez možnosti přístupu k interrnetu jsme pro vás připravili přístupový bod přímo na tenisových kurtech v klubovně tenistů. Zde bude k dispozici PC, odkud bude možné provádět / kontrolovat rezervace kurtů.

 

Jak vytvořit rezervaci:

 

1. Přihlaste se do systému pomocí přihlašovacího jména (váše e-mailová adresa) a hesla, které obdržíte na Vámi zadaný e-mail při placení příspěvků.
 

2. klikněte na hodinu v rozvrhu, kterou chcete rezervovat. Pokud jste se přihlásili dle předchozího kroku, pokračujte v rezervaci. Pokud jste se ještě nepřihlásili, pokračujte na přihlašovací stránku.

Zkontrolujte data uvedená v rezervačním formuláři: Jméno, telefonní kontakt, od kdy do kdy chcete rezervaci provést. Pokud nebudou vyplněny požadované údaje, bude rezervace bez upozornění oodstraněna administrátorem.

(Telefonní číslo nebude pro ostatní uživatele viditelné, pouze pro správce systému)

3. Systém je nastaven tak, aby se daly zadávat pouze celé hodiny, jiný čas bude zaokrouhlen na nejbližší hodinu. Každá rezervace má pevně danou délku a to 1 hod.

4. Číslo kurtu vyberte z nabídky pod údaji. Kurt se vybírá automaticky po kliknutí na příslušný sloupec.

5. Kliknutím na tlačítko "Vytvořte rezervace" se rezervace uloží do systému. Pokud budete chtít rezervaci zrušit, po přihlášení je to možné.

 

  • pro neregistrované / hosty:

        - hosté si kurty mohou zarezervovat po domluvě na tel:

                * Martina Strádalová:                               +420 603 264 785

                * Tomáš Vít (předseda oddílu):                +420 603 476 880

                * Ladislav Raška (pokladník):                   +420 605 430 744

                * Milan Gygal:                                          +420 721 869 624

                * Miroslava Vítová (administrátor):           +420 775 705 484